ÖVRIGT / Leksaker / Gunghäst 5133407
nr 513 3407
Gunghäst
Tri-ang England, 1950-tal [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 10 mars 2008
kl 17:27:24
200 kr
250 kr
500 kr